
Піч-камін Invicta Preston
Стильна піч-камін Invicta Preston має широкоформатне скло, , яка відкриває чудовий огляд вогню. Автоматична система його очищення дає змогу без перешкод насолоджуватися динамічним дискам, що палає.
Особливість цієї моделі печі-каміна — немає ніжок. Встановлюється ця піч або на спеціальну підставку, або на виготовлений для неї п'ядестал.
Чавун, з якого виготовлена піч-камін, забезпечує ефективну роботу печі, а також завдяки його високій якості усувається поява мікротріщин і прогоряння печі. Поверхня печі обладнана безліччю чавунних ребер, , які збільшують її тепловіддання.
Модний сучасний дизайн печі чудово підійде до будь-якого інтер'єру.
Крім чудових зовнішніх характеристик, піч має прекрасну функціональність:
- система чистого горіння (подвійного допалювання газів) забезпечує повне згоряння палива, підвищує ККД і мінімізує викид токсичних газів у довкілля.
- збільшений час горіння дає змогу печі працювати тривалий час без дозавантаження дров.
- автоматичне очищення скла, яке полягає в спрямованому на скло потоку повітря, що не дає саже та кіптяви осідати на ньому.
- регулювання подавання повітря в камеру згоряння печі дає змогу повністю контролювати процес горіння дров
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 636 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Основні | |
| Матеріал топки | Чавун |
| Виробник | Invicta |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Вага | 179 кг |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Види твердого палива | Дрова |
| Номінальна потужність | 14000 Вт |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Діапазон потужності | від 9,5 до 21 кВт |
| Рівень викиду З | 0,15% |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Індекс продуктивності | 0.8 |
| Теплоємність печі | З середньою теплоємністю |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Максимальний розмір дров | 80 мм |
| Об'єм опалювального приміщення | 185-420 м3 |
| Площа опалювального приміщення | 75-170 м2 |
| Підключення до димаря | верхнє, заднє |
Інформація для замовлення
- Ціна: 83 312 ₴






