
Виготовлена в незвичайному етнічному стилі. Ее унікальна конструкція та дизайн дає змогу розташувати піч-камін у центрі кімнати. Ця оригінальна піч має двостулкові дверцята, прекрасно може працювати також і з відкритими дверцятами. У дверцятах вмонтоване вогнестійке скло, яке може витримати температуру до 750 °C.
Піч Pow-wow має систему подвійного допалювання газів, завдяки якій підвищується якість опалення та зменшується рівень викиду шкідливих газів в атмосферу.
Особливості печі Invicta Pow-wow:
- система обдування скла, що запобігає забрудненню екрана печі
- наявність дефлектора
- подвійне допалювання
- наявність обмежувача — розкриті дрова не торкаються скла
- регулювання подавання повітря
Піч-камін Invicta Pow-wow виготовлена з високоякісного чугуна, завдяки унікальним властивостям якого він є оптимальним матеріалом для ефективного накопичення та якнайдалії віддачі тепла. А якісне лиття забезпечує надійний захист від можливого виникнення тріщин, а також виникнення пожежі. Має високий ККД (76%) за досить малої витрати палива.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення печі | Опалювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Чавун |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Вид пального | Тверде |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Країна виробник | Франція |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Виробник | Invicta |
| Вага | 194 кг |
| Номінальна потужність | 14000 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1895 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Види твердого палива | Дрова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діапазон потужності | від 9,5 до 21 кВт |
| Тип топки | Закрита |
| Рівень викиду З | 0,09% |
| Площа опалювального приміщення | 75-170 m2 |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Метал |
| Діаметр знизу | 817 мм |
| Розмір дров | 50 см |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Об'єм опалювального приміщення | 185-420 м3 |
- Ціна: 128 524 ₴








